By | 19.02.2021

Електронна торгова система Прозоро.Продажі створена на основі принципів системи Прозоро для продажу державного та комунального майна. Через електронні торгівельні майданчики можна купити комерційну та житлову нерухомість, земельні ділянки, майно банкрутів, меблі, офісну техніку, металобрухт, деревину та навіть права на добування корисних копалин. Для швидкого пошуку необхідного аукціону краще скористатися фільтром. Ознайомитися із активними аукціонамиможна тут sale.ueex.com.ua.

Торгівельний майданчик пропонує для учасників аукціонів надійну юридичну підтримку на всіх етапах проведення аукціону, гарантує оперативну кваліфіковану консультаційну допомогу, та забезпечує пошук необхідного лоту за допомогою менеджера.  В свою чергу для державних підприємств також гарантована технічна та правова підтримка з питань організації та проведення торгів. На електронній біржі є спеціальний розділ, посвячений навчанню за допомогою доступних матеріалів.

Як стати учасником електронних торгів

Для того щоб прийняти участь в аукціоні, необхідно спочатку зареєструватися на електронному торгівельному майданчику. В системі Прозоро.Продажі зібрано близько 270 тисяч активних аукціонів, тому пошук може виявитися доволі складним. Саме тому менеджери електронного майданчика пропонують свою допомогу в пошуку необхідного лоту. Також є можливість оформити підписку на цікаве для вас майно.

Після реєстрації на сайті електронної площадки є можливість стати учасником будь-якого аукціону. Тарифи для участі регламентовані чинним українським законодавством. За допомогою експертів, що працюють на електронному майданчику, можна успішно придбати майно без ризику. За допомогою електронних торгів можна придбати майно банкрутів по доволі низькій ціні.

Для того щоб виграти аукціон, необхідно, щоб ваша пропозиція ціни була найкращою для організатора аукціону. Цінові пропозиції від учасників торгів оброблюються та сортуються автоматично. На електронному аукціоні не може бути корупції та домовленостей, так як весь процес закупівель являється відкритим та прозорим.

Якщо ваша пропозиція виявилась найкращою та вас обрали переможцем, то ви отримаєте відповідне повідомлення, яке буде відображатися в вашому особистому кабінеті на сайті торгівельної площадки. У цьому повідомленні також буде знаходитися інформація стосовно повної ціни лоту, який ви повинні купити в установлений строк. Для того щоб придбати це майно вам необхідно підписати з організатором угоду (також в електронному вигляді).

Як організувати аукціон

Для того щоб продати майно, також необхідно зареєструватися на електронному торгівельному майданчику та відіслати всі необхідні папери в електронному вигляді. Далі потрібно створити аукціон та вказати його умови. Після цього в системі буде розміщене оголошення про початок продажу з описом самого лоту. Бажаючі прийняти участь у торгах будуть подавати заявки та вносити гарантійні внески. В ході торгів система автоматично відсортує пропозиції учасників в порядку зменшення ціни. Найвигідніша пропозиція буде знаходитися зверху, тому вибрати переможця аукціону буде дуже просто.

Придбати та продати на електронному майданчику, авторизованому в системі Прозоро.Продажі можна майже все. Наприклад, тут https://sale.ueex.com.ua/news/drova-dlya-promyslovogo-vykorystannya-na-torgah-prozorro-prodazhi можна знайти більше інформації щодо продажу деревини промислового призначення.Також на електронних майданчиках продають та здають в оренду нерухомість, транспортні засоби, земельні ділянки та інше.