Передвиборна програма

Передвиборна програма Матвієнкова Сергія Анатолійовича кандидата у народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 57

СТАБІЛЬНІСТЬ. ВПЕВНЕНІСТЬ.

Запорука добробуту в країні – у стабільності і розвитку її економіки. В умовах загострення економічної кризи вихід потрібно шукати у власних ресурсах. Забезпечити соціальні гарантії населення України можливо, якщо влада і промисловість запрацює як єдиний механізм. Тільки розвиток внутрішнього ринку може гарантувати рішення цих задач, а також забезпечити інтегрування в європейський економічний та політичний простір, маючи на увазі, що гарантією безпеки i громадянина э позаблоковий статус України.

З цією метою першочергова увага має бути, спрямована на внутрішнє споживання і ринки, що розвиваються. Необхідний розвиток машинобудування, суднобудування, верстатобудування, автомобільної та авіаційної промисловості. Ці галузі потребують обов’язкових преференцій.
Потрібно створити систему, стимулюючу енергозберiгаючи технології, які контролюють споживання природних ресурсів, при якій українські товаровиробники будуть зацікавлені в повній реконструкції виробництва.
Сприяти подальшому виконанню програми Президента України В. Януковича «Україна для людей!», першочергово:
- збалансованість обсягів виробництва і споживання;
- фіксовані ціни на внутрішньому споживчому ринку;
- посилення контролю за цільовим витрачанням бюджетних коштів.

ЗАКОНИ – ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Маріуполь – місто трудівник, його мешканці заслуговують на більше.
Не може формуватися бюджет таких міст дотаційно. Необхідно внести відповідні зміни до Бюджетного кодексу України.
Життя показує – країни, де збалансована економіка споживання, жорстко і чітко регулюється бюджетом, контролюються внутрішні ціни і споживчий кошик, легше переносять кризу світової економіки.
Інноваційна політика неможлива без розвитку кадрового потенціалу.
Грамотна політика з профорієнтації приведе до збалансованої системи підготовки кадрів і зростання власних висококваліфікованих спеціалістів. Необхідно підняти престиж професій робітника, вчителя, лікаря.
Забезпечити громадянам можливість користування рідною мовою в місцях компактного проживання національних меншин.

ЕКОЛОГІЯ – ТУРБОТА ДЕРЖАВИ І СУСПІЛЬСТВА

Рішення екологічних проблем – пріоритетне завдання для соціально відповідального суспільства.
Необхідна державна програма по збереженню Азовського моря, по регулюванню скидів прісних вод, боротьбі з браконьєрством і забрудненням виробничими відходами.
Для екологічної безпеки потрібно створення ефективних способів регулювання викидів шкідливих речовин в атмосферу і оптимізація системи екологічних платежів за використання природних ресурсів.

ЖИТЛО, РОБОТА, ЗАРПЛАТА – ШЛЯХ ПОДОЛАННЯ БІДНОСТІ

Країна займає в рейтингу за рівнем життя лише 74-е місце серед 110 країн світу. Необхідно прийняття державної комплексної програми з подолання бідності, що сприятиме виконанню програми Партії регіонів.
Комплексна програма має передбачати:
систему стабільних соціальних гарантій для інвалідів, пенсіонерів;
підтримку молоді для отримання роботи за професією, у відповідності з отриманою освітою;
кредитування будівництва соціального житла;
державне страхування для забезпечення медичної допомоги і медичних послуг;
розвиток комунального транспорту.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ І ДОВІРА

Відповідальність народних депутатів за прийняті закони повинна бути закріплена законодавчо. Виборцям треба надати право відкликання депутатів.
Довіру виборців – приймаю як міру відповідальності перед земляками-маріупольцями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please copy the string FiJKFW to the field below: